Учеба в МКБТ

ОСВІТА
Інформація для студентів
Міжнародний коледж біблійної теології.

Відділ духовної освіти, спільно з Міжнародним коледжем біблійної теології пропонує для всіх тих, кто має духовну освіту і для всіх керівників служінь програму навчання для підвищення кваліфікації та придбання вчених ступенів: асоціату, бакалавра та магістра служіння.

Всі люди, які мають дипломи РУБІ, Міжнародної школи служіння, Інституту «Бачення» або аналогічні дипломи можуть отримати підвищення кваліфікації з науковим ступенем.

Сесія один раз в три тижні. Тривалість сесії 8-12 годин. Початок навчання при наборі груп. Місце проведення сесії — приміщення церкви, яка дасть більшу кількість студентів. Термін навчання на здобуття ступеня бакалавра 2 роки. На здобуття ступеня магістра — ще 2 роки.

Можна почати навчання з нуля, не маючи духовної освіти. Для таких людей термін навчання збільшується на два роки з отриманням ступеня асоціату. Потім можна продовжити навчання на бакалавра та магістра.

Студенти забезпечуються матеріалами та документами, необхідними для навчання.

Абітурієнти заповнюють анкети, дають ксерокопії дипломів для визначення академічної спроможності. Ці документи розглядає деканат коледжу і визначає в яку групу зарахувати абітурієнта. (Потрібно докласти одну фотографію приблизно як на паспорт)

Викладацький склад — люди, які мають відповідну освіту та досвід викладання.

Випускники отримають дипломи американського зразка з акредитацією, яка прирівнює його до державного утворення США. А також диплом української філії коледжу, як офіційно зареєстрованого навчального закладу на Україну.

Капустін Ігор Сергійович — відповідальний за Відділ Освіти в Запорізькій області

Ви також можете скачати з сайта — більш детальну інформацію про програму навчання в Міжнародному коледжі біблійної теології :

а) Программа первого года обучения.doc
б) Программа второго года обучения.doc
в) Программа третьего года обучения.doc
г) Программа четвертого года обучения.doc
д) Анкета для студентов.doc
е) Информация для студентов.doc


Викачати одним архивом «MKBT.rar»

 

Обсуждение закрыто.